FİKİR MARATONU
Fikir Maratonu
Twitter’da DASİFED
Bizi Takip Edin
    Facebook Icon       Twitter Icon       Twitter Icon
Galeriler
TR
TR
Money Aidat Borcu Sorgulama
Event Etkinlik Takvimi
Survey Anket

Web Sitemizi Nasıl Buldunuz ?

Sonuçlar
Üst Kuruluş
Üst Kuruluş
DASİFED, MÜSİAD BAŞKANI SN. ABDULLAH BOZATLI' YI ZİYARET ETTİ

DASİFED Başkanı Faruk Ekinci, ARİAD Başkanı ve aynı zamanda DASİFED Başkan Yardımcısı Adnan Ağır ve Genel Sekreter M.Fatin Bereketoğlu, Hatay MÜSİAD Başkanı Sn. Abdullah Bozatlı' yı ziyaret ettiler.

Sohbet ortamında geçen ziyarette ilk olarak Sn. Ekinci, DASİFED ve DASİFED'in bağlı olduğu Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu ( TÜRKONFED ) hakkında tanıtıcı bilgiler aktardıktan sonra bölge ekonomisinin geldiği durumu değerlendirdiler. Hatay, Osmaniye, K.Maraş ve Gaziantep'i kapsayan "HASSA Özel Ekonomik Bölge" projesinin Uzakdoğu'daki Serbest Ekonomi Bölge'leri yapısında gerçekleşmesi durumunda bölge ve ülke ekonomisine olduğu kadar sosyal gelişimine büyük katkıları olacağı konusunda görüş belirttiler.

Daha sonra Sn. Ekinci, 15,16 Kasım 2019 tarihlerinde Türkiye ekonomisinin lokomotifi KOBİ'lerimizin gücüne güç katmak, yaşam döngülerini sürdürülebilir kılmak için Antakya' da DASİFED ev sahipliğinde gerçekleştirilecek olan, Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED), Visa ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) işbirliğinde, 27 bankanın desteği ile hayata geçen "İşimi Yönetebiliyorum" Projesi hakkında Sn. Bozatlı' ya bilgiler vererek, kendisini ve MÜSİAD Üyelerini bu eğitim programına davet etti.