FİKİR MARATONU
Fikir Maratonu
Twitter’da DASİFED
Bizi Takip Edin
    Facebook Icon       Twitter Icon       Twitter Icon
Galeriler
TR
TR
Money Aidat Borcu Sorgulama
Event Etkinlik Takvimi
Survey Anket

Web Sitemizi Nasıl Buldunuz ?

Sonuçlar
Üst Kuruluş
Üst Kuruluş
DASİFED'İN REYHANLI BELEDİYESİ VE REYHANLI TSO ZİYARETLERİ

DASİFED Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Ekinci ve Genel Sekreter M.Fatin. Bereketoğlu, Reyhanlı Belediye Başkanı Sayın Mehmet Hacıoğlu' nu makamında ziyaret ettiler.
Ziyarette, Hassa Serbest Ekonomi Bölgesi, Reyhanlı'daki Suriyeli nüfusu, Hatay Çözüm Platformunun canlandırılması, Ev Atıklarının Ekonomiye Kazandırılması, Tarım Sektöründeki Problemler görüşüldü. Çok verimli geçen toplantıda ayrıca, çok mümbit topraklara sahip olan Reyhanlı'da klasik ekim ürünlerin dışına çıkılarak, bölgede zengin olan endemik bitkilerin ziraatinin geliştirilmesi için 2021 Expo Koordinatörü olan Sn. Ömer Faruk Çelebi'nin Sn. Hacıoğlu' nu ziyaret etmesi konusunda mutabık kalındı.

Daha sonra Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sn. Necmettin Zaroğlu ziyaret edildi. Ziyarette, yukarıda belirtilen konularla ilgili fikir alışverişinde bulunuldu ve 15, 16 Kasım 2019 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan "İşimi Yönetebiliyorum" Eğitimi ile ilgili Sayın Zaroğlu' na bilgiler verildi ve kendisinin ve üyelerinin katılmaları dileği iletildi.