FİKİR MARATONU
Fikir Maratonu
Twitter’da DASİFED
Bizi Takip Edin
    Facebook Icon       Twitter Icon       Twitter Icon
Galeriler
TR
TR
Money Aidat Borcu Sorgulama
Event Etkinlik Takvimi
Survey Anket

Web Sitemizi Nasıl Buldunuz ?

Sonuçlar
Üst Kuruluş
Üst Kuruluş
Haberler
DASİFED FİKİR MARATONU DEVAM EDİYOR

DASİFED (Doğu Akdeniz Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu) Doğu Akdeniz bölgesinin gelişimi için Geleceği Paylaş Sivil İnisiyatifi ile VİDEA Mobil Uygulaması üzerinden gerçekleştirilen ‘DASİFED Ödüllü Fikir Maratonu’nu ilk iki yarışması sonuçlandı ve üçüncü projesi ‘Hatay Çocuk ve Gençlik Sanat Bienali’ için yaratıcı ve sıra dışı fikirler toplamak üzere çalışmalara başladı.

25.12.2019
Ekinci: 'Kalkınmanın belirleyici aktörü KOBİ'lerimiz olacak'

Türkiye Ekonomisinin Lokomotifi KOBİ'lerimizin gücüne güç katmak, yaşam döngülerini sürdürülebilir kılmak için, Doğu Akdeniz Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu ( DASİFED) ev sahipliğinde, Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED), Visa ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) işbirliğinde 27 Bankanın desteğiyle"İşimi Yönetebiliyorum" Proje Eğitimi, alanında uzman isimlerin katkıları ve KOBİ' lerin yoğun katılımıyla The Museum Hotel Antakya'da gerçekleştirildi.

19.11.2019
DASİFED, HATAY VALİ'MİZ SAYIN RAHMİ DOĞAN'I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

DASİFED Başkanı Faruk Ekinci, Başkan Yardımcıları; Belgin Tokdemir Ünal, Tuban Öztürk, Adnan Ağır, Gülay Gül, Genel Sekreter M. Fatin Bereketoğlu ve Üye Şevket Parmaksız, Hatay Vali’miz Sn. Rahmi Doğan'ı makamında ziyaret ettiler.

19.11.2019
DASİFED'DEN HBB BAŞKANI SN.LÜTFÜ SAVAŞ'A ZİYARET

DASİFED Başkanı Faruk Ekinci, Başkan Yardımcıları; Belgin Tokdemir Ünal, Tuban Öztürk, Adnan Ağır, Genel Sekreter M. Fatin Bereketoğlu ve Üye Şevket Parmaksız HBB Başkanı Sn. Doc.Dr.Lütfü Savaş'ı makamında ziyaret ettiler.

19.11.2019
DASİFED, DOĞAKA GENEL SEKRETERİ SN.ONUR YILDIZ'I ZİYARET ETTİ

DASİFED Başkanı Faruk Ekinci, Başkan Yardımcıları; Belgin Tokdemir Ünal, Tuban Öztürk, Adnan Ağır, Genel Sekreter M. Fatin Bereketoğlu ve Üye Şevket Parmaksız DOĞAKA Genel Sekreteri Sn. Onur Yıldız'ıziyaret ettiler.

19.11.2019
DASİFED, İT&SO''DA DÜZENLENEN TOPLANTIYA KATILDI

DASİFED Başkanı Faruk Ekinci, Başkan Yardımcısı Adnan Ağır ve Genel Sekreter M. Fatin Bereketoğlu, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasında Başkan Levent Hakkı Yılmaz başkanlığında, bölgemizde eksik olan, yapılması gereken çalışmalar ve projeler konusunda fikir alışverişinde bulunmak üzere düzenlenen toplantıya katıldılar.

17.11.2019
DASİFED'DEN İSTE' YE ZİYARET

DASİFED Başkanı Faruk Ekinci, Başkan Yardımcısı Adnan Ağır ve Genel Sekreter M. Fatin Bereketoğlu, İskenderun Teknik Üniversitesi Rektörü Sn. Türkay Dereli’yi ziyaret ettiler.

17.11.2019
DASİFED, PAYAS BELEDİYE BAŞKAN' I SN. BEKİR ALTAN'I ZİYARET ETTİ

DASİFED Başkanı Faruk Ekinci, ARİAD Başkanı ve aynı zamanda DASİFED Başkan Yardımcısı Adnan Ağır ve Genel Sekreter M.Fatin Bereketoğlu, Payas Belediye Başkanı Sn. Bekir Altan’ ı Sokullu Mehmet Paşa Külliyesindeki çalışma ofisinde ziyaret ettiler.

17.11.2019
DASİFED MÜSİAD BAŞKANI SN. ABDULLAH BOZATLI' YI ZİYARET ETTİ

DASİFED Başkanı Faruk Ekinci, ARİAD Başkanı ve aynı zamanda DASİFED Başkan Yardımcısı Adnan Ağır ve Genel Sekreter M.Fatin Bereketoğlu, Hatay MÜSİAD Başkanı Sn. Abdullah Bozatlı'yı ziyaret ettiler.

16.11.2019
DASİFED'İN DENİZ TİCARET ODASI ZİYARETİ

DASİFED Başkanı Faruk Ekinci, ARİAD Başkanı ve aynı zamanda DASİFED Başkan Yardımcısı Adnan Ağır ve Genel Sekreter M.Fatin Bereketoğlu, İskenderun Deniz Ticaret Odası Başkanı Sn. Kemal Kutlu'yu ziyaret ettiler.

16.11.2019